آرایش برای نوجوانان

آرایش برای نوجوانان

آرایش برای نوجوانان

همه ما می دانیم که آرایش با هدف زیباتر کردن ظاهر و افزایش جذابیت است ، بنابراین باید در هماهنگی رنگ ها و انتخاب سبک مناسب برای هر خانم دقت کنید. با این حال ، این گزینه ها در مورد آرایش برای  نوجوانان و جوانترها متفاوت است . آنچه که برای یک خانم بالغ مناسب است ، از نظر ظاهری برای دختری بیست ساله مناسب نیست ، بنابراین نوجوانان بهتر است که  مارک ها محصولات را با فرمول سبک و نرم تخصیص می دهند ، متناسب با این سن و در عین حال آرایش موفقی و نرم به نوجوانان می دهد.

دوران نوجوانی یکی از بهترین دوران زندگی است که البته می‌تواند با استرس زیادی هم همراه باشد. در این دوره دختران نوجواننگرانی زیادی درباره ظاهر و چهره خود دارند و به علت نداشتن اعتماد به نفس به آرایش زیاد و غیرحرفه‌ای روی می‌آورند که باعث مشکلات زیادی برای آن‌ها در جامعه می‌شود.

وقتی کاملا بی‌تجربه هستید قطعا انتخاب روش آرایش مناسب برای صورت، چشم، موها و … می‌تواند شما را سردرگم کند.

دراین  مطلب  برجسته ترین محصولاتی که  که به دختران نوجوان اجازه می دهد آرایش مناسب را بکار گیرند.

 

نه برای کرم پایه در آرایش برای نوجوانان

کرم پایه بهترین انتخاب برای پوست های نوجوان نیست. فرمول این محصول روی پوست نوجوان ضخیم است و هدف از استفاده از آن پوشاندن ناخالصی هایی است که بندرت روی پوست جوانان دیده می شود. بنابراین بهتر است یک فرمول نرم و صاف را انتخاب کنید که بر روی پوست ملایم باشد و به آن رنگی جذاب و طبیعی بخشد. این فرمول نرم را در کیت های کرم مرطوب کننده رنگ و یا ترکیب های کرم BB که بیشتر مارک ها ارائه کرده اند و کاملا مناسب پوست نوجوان است ، خواهید یافت.

 

کانسیلر

می توانید از کانسیلر برای پوشاندن اثرات آکنه که غالباً پوست دختران نوجوان را برجسته می کند ، استفاده کنید. شما می توانید کانسیلر را با یک فرمول سبک و صاف انتخاب کنید ، که در پنهان سازی  جلوه های ناخالصی ها به روشی طبیعی نقش دارد.

 

سایه چشم با رنگهای طبیعی در آرایش برای نوجوانان

پالت سایه چشم خنثی در هر کیف دخترانه ضروری است که در کیف دخترانه به آرایش چشم آن ها زیبایی ببخشد. رنگ ها را در سایه های روشن بژ ، صورتی و صورتی روشن انتخاب کنید … تا ویژگی های معصوم و جذاب نوجوانی خود را حفظ کنید.

 

نه به خط چشم

به جای خط چشم ، از یک مداد  چشم سیاه استفاده کنید   ، زیرا این کار شدت آرایش چشم شما را کاهش می دهد. از یک قلم در داخل چشم استفاده کنید ، یا می توانید برای درخشش بیشتر ، دو بال کوتاه را در هر دو انتهای چشم خود بکشید.

 

ریمل

ریمل مژه و ابرو برجسته ترین قسمت در آرایش نوجوان است  که به صورت روزانه می توانند استفاده کنند که تراکم مژه ها را افزایش می دهد و باعث می شود آنها جذاب ، اما طبیعی به نظر برسند.

 

بهترین رژلب

انتخاب رنگ های روشن هلویی ، صورتی و برق لب و  اجتناب از رنگ های جسورانه قرمز و قهوه ای و بنفش

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *