آرایش پاییزی
آرایش پاییزی

آرایش پاییزی

آرایش پاییزی
همانطور كه با تغییر فصل نوع لباس پوشيدنمون را تغییر می دهیم، چه بهتر است كه روش و ونگ آرايش هامون رو هم با فصل هماهنگ كنيم و ما در این مقاله در مورد آرایش پاییزی توضیح می دهیم.
رنگ ها ی مناسب در فصل پاييز رنگ هاي گرم است مانند:

  • سايه چشم هايي به رنگ ارغواني تيره، سبز تيره، مسي، شرابي يا طلايي تو فصل پاييز جلوه خاصي دارن.
  • رژ لب هاي پر رنگ و گرم مثل زرشكي، قهوه اي، آلبالويي و يا رنگ هاي روشن و بي رنگ و براق با اكليل هاي طلايي
  • موهاي تيره با ته رنگ مسي و هايلايت هاي عسلي و همينطور ابروهاي پهن تيره.

در فصل پاییز مي توانيد به 2روش آرايش كنيد:

  1.  چشم هاي تيره و رژ لب روشن: اگر اين مدل آرايش را دوست داريد. از سايه هاي تيره مانند قهوه اي همراه با مسي و كمي طلايي به شكل سايه روشن از روي پلك تيره و هرچي به سمت ابرو می رود روشن تر می شود و با خط چشم مشكي و محو خيلي زيباست. وقتي چشمتون را با رنگ تيره آرايش مي كنيد از رژ لب هاي روشن و كمي براق استفاده كنيد. معمولا بايد پوست صورت مات باشه واسه همين بهتراست پوست را مات نگه داريد و زياد هايلايتر نزنيد.
  2. سايه چشم هاي روشن و رژ لب تيره: براي آرايش چشم، يك سايه خيلي كم رنگ بزنيد و يا اصلا سايه نزنيد و از خط چشم هاي مشخص مشكي و يا قهوه اي تيره استفاده كنيد، از رژلب های تيره مانند شرابي، آلبالويي و قهوه اي تيره بزنيد. البته اگر آرايش تند واسه بيرون از خونه دوست نداريد مي توانيد از همين رنگ ها ولي با تن رنگ كمتر استفاده كنيد. براي ناخن ها هم لاك هاي تيره مثل زرشكي، سبز تيره بسيار زيباست.

اگر در مراسم خاص دوست دارید در این فصل به صورت حرفه ای تر کنید ما به شما سالن مهسا یزدانفر، بهترین آرایشگاه زنانه اصفهان را معرفی می کنیم.

آرایش پاییزی
آرایش پاییزی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *