آموزش میکاپ ساده

آموزش میکاپ ساده

آموزش میکاپ ساده

آموزش میکاپ ساده و برای انجام  آن ، بایستی به طبیعی بودن آرایش دقت کرد. همچنین برای استفاده از لوازم و محصولات آرایشی مختلف، نوع پوست و خشک یا چرب بودن آن را کاملا شناسایی کرد. این نوع میکاپ باید طوری باشد که در عین سادگی، مشکلات و نواقص چهره را برطرف کند و صورت را زیباتر نشان دهد.

در این نوع میکاپ چه برای آرایش عروس اصفهان  چه برای مهمانی  از لوازم آرایشی کمتر استفاده می شود و بنابراین پوست کمتر در معرض آسیب های ناشی از مواد آرایشی سنگین قرار می گیرد. همچنین آرایش ساده باعث شادابی بیشتر صورت و جوان به نظر رسیدن پوست می شود.

در آموزش میکاپ ساده باید به این موضوع دقت کرد که قبل از انجام آرایش پوست صورت را کاملا تمیز کرد و با استفاده از مرطوب کننده ها، پوست را کاملا مرطوب کرد.

آموزش میکاپ ساده

نحوه استفاده از مواد آرایشی در آموزش میکاپ ساده

در واقع میکاپ ساده نوعی از آرایش ملایم و لایت می باشد که به عنوان آرایش روزانه شناخته می شود. بنابراین برای انجام آن باید از مواد آرایشی با کیفیت استفاده کرد تا کمترین آسیب به پوست وارد شود.

استفاده از کانسیلر در آموزش میکاپ ساده به ماندگاری و دوام بیشتر آن کمک می کند. این پوشش دهنده بایستی مطابق با رنگ پوست باشد. برای پوست های خشک بهتر است از کرم های پوششی و برای پوست های چرب از پودر استفاده شود.

استفاده از رژگونه نیز باید متناسب با نوع چهره باشد. برای کاربرد رژ گونه می توان از کرم، پودر و یا برنزه استفاده کرد. یکی از مهمترین مراحل آموزش میکاپ عروس اصفهان  ساده، آرایش چشم است. برای انجام آرایش چشم می توان از مداد برای کشیدن خط چشم استفاده کرد. همچنین برای طبیعی تر شدن آرایش نیز می توان خط چشم را به کار نبرد.

ریمل و سایه چشم را در میکاپ و شینیون عروس اصفهان  ساده باید طوری به کار برد که آرایش کاملا طبیعی نشان داده شود. همچنین فرمژه نیز باعث می شود تا چشم ها بازتر و درشت تر نشان داده شود. برای داخل چشم نیز می توان از مداد سفید استفاده کرد تا چشم ها درخشان تر شوند.

برای رژ لب نیز می توان از رنگی نزدیک به رنگ لب ها استفاده کرد. رژ لب های ملایم و کم رنگ در میکاپ ساده کاربردی تر هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *