رنگ و لایت
رنگ و لایت

آیا رنگ و لایت به مو آسیب می رساند؟

آیا رنگ و لایت به مو آسیب می رساند؟

بسیاری از خانم ها به دنبال ایجاد تنوع در چهره ی خود هستند و تنوع در رنگ موها یکی از روش هایی است که با کمک آن می توان به سادگی ظاهر خود را تغییر دهید و از تکراری شدن چهره خود جلوگیری کنید. خوشبختانه امروزه روش های زیادی برای رنگ کردن موها معرفی شده است که یکی از این روش ها، رنگ مو آمبره است. در این روش تنها قسمت پایینی موها آمبره شده و به همین دلیل به ریشه موها هیچ آسیبی وارد نمی شود هم چنین اگر توسط یک فرد متخصص انجام شود رنگ و لایت هیچ آسیبی به مو نمی رساند.

موهای سالم، رنگ‌ها را بهتر و ثابت تر نگه می دارند. اگر موها‌یتان خشک و آسیب پذیر است، رنگ مو اثر خود را سریع تر از دست می دهد و از زیبایی‌ اش کم می شود. موهای نازک تر، سریع تر روشن می ‌شوند و باید در مورد آن ها از مواد ملایم تر (مثل رنگ های نیمه دائمی) استفاده کرد، در حالی که موهای ضخیم تر و مقاوم‌ تر در برابر رنگ ها مقاومت بیشتری دارند و مواد شیمیایی را بیشتر و راحت تر تحمل می کنند.
اگر به دنبال بهترین آرایشگاه زنانه اصفهان هستید که بهترین رنگ و لایت اصفهان را انجام دهند، ما به شما سالن زیبایی مهسا یزدانفر را معرفی می کنیم که اين افتخار را دارد، با سال ها تجربه و استفاده از بهترين مواد و برندهاي روز دنيا، بهترین رنگ ها را برای مشتریان با ترکیب رنگ ها بدون آسیبی به مو انجام می دهد، هم چنین داشتن تكنيسين هاي با تجربه و رعایت اصول سلامتی و بهداشت در محیطی خاص و استثنایی، میزبان و آرزومند تجربه فراموش نشدنی شما مشتریان عزیز باشد. با رنگ های خاص و ویژه، جلوه ای دیدنی به موهای خود هدیه کنید، برجسته ترین خدمات آرایش و رنگ مو را از ما بخواهید.

رنگ و لایت
رنگ و لایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *