بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان
بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان

بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان

بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان
سالن زیبایی مهسا یزدانفر که یکی از بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان است سعی در ارائه بهترین خدمات به شما همشهریان عزیز را دارد. ما در این مقاله برای اطلاعات بیشتر شما تفاوت کانتورینگ با استروبینگ را بیان می کنیم.
تفاوت «استروبینگ» با «کانتورینگ» در این است که در روش «استروبینگ» دیگر نیازی به ترکیب سایه های روشن و تیره در بخش های زیادی از صورت نیست و تنها ایجاد درخشش طبیعی در قسمت های خاصی از صورت کافی است. در روش«استروبینگ» با ایجاد درخشش طبیعی در بخش هایی از صورت، زیبایی و جذابیت طبیعی به صورت خود می بخشیم.
روش انجام استروبینگ:
درابتدا تمام ناحیه صورت را با استفاده از کرم پودر فاقد چربی کاملا پوشش دهید. برای ایجاد درخشش بیشتر در بالاترین قسمت های استخوان گونه، زیر و بالای ابروها، گوشه داخلی چشم ها، ناحیه مرکزی لب بالا، چانه، بینی و پیشانی، از «مایع استروبینگ » استفاده کنید و با استفاده از برس فوندیشن آن را کاملا بر روی قسمت های گفته شده پخش کنید. اما برای ایجاد درخشش متعادل تر باید از پودر استروبینگ و برای پخش آن از برس سایه بزرگ استفاده کنید.
اگر دوست دارید آرایش‌تان حالت درخشنده و شاین ( shine ) داشته باشد باید از مقداری هایلایتر ( highlighter ) در آرایش خود استفاده کنید و از زیبایی و درخشش آن بر روی چهره‌ی خود لذت ببرید. به عبارت دیگر، اگر شما بدانید که در کدام قسمت‌های صورتتان از هایلایتر استفاده کنید مطمئنا گونه‌هایی برجسته‌ و کشیده‌تر، لب‌های پرحجم و جذاب‌تر، چشم‌های روشن و بینی باریک‌تری خواهید داشت،
استفاده از هایلایتر یک ترفند بسیار عالی برای داشتن یک آرایش بی عیب و نقص است.
اگر به دنبال بهترین آرایشگاه زنانه اصفهان هستید ما به شما سالن زیبایی مهسا یزدانفر به مدیریت سرکار خانم یزدانفر با چندین سال سابقه در زمینه خدمات ناخن، پوست، مو، عروس و گریم تخصصی عروس اصفهان، فعالیت دارد را به شما معرفی می کنیم.

بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان
بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *