بهترین رنگ و لایت اصفهان
بهترین رنگ و لایت اصفهان

بهترین رنگ و لایت اصفهان در سالن زیبایی سرکار خانم مهسا یزدانفر

بهترین رنگ و لایت اصفهان
سرکار خانم مهسا یزدانفر که بهترین رنگ و لایت اصفهان را انجام می دهد، با چندین سال تجربه کاری در زمینه رنگ مو، آشنایی کامل دارد و بهترین رنگ ها را برای مشتری با ترکیب رنگ ها بدون آسیبی به مو انجام می دهد. در هر دوره ی زمانی رنگ مو، مش و هایلایت از دغدغه های بزرگ خانم های جوان تا مسن، بوده است.
مو، یکی از مهم ترین عامل در زیبایی شما به حساب می آید. عامل مهمی که همیشه باید در نظر داشته باشید، این است که رنگ مو با رنگ زمینه پوست تان هماهنگ باشد، به این دلیل که رنگ مو باید صورت شما را جوان تر، بشاش تر و بازتر کند و از طرفی مناسب با سن و سال و شخصیتتان باشد. هارمونیه بین رنگ پوست و مو، شناخت مواد مرغوب، ترکیب رنگ ها ،کراتینه مو، مش ها ،دکلره، لایت ها، شناخت رنگ ها و تکنیک های مربوط به انجام رنگ و لایت، همه نیاز به تجربه، دانش فراوان و ذوق و سلیقه ی خاص دارد.
در انتخاب آرایشگاه بسیار دقت کنید زیرا استفاده از رنگ ها ، اكسيدان و پودر هاي دكلره نا مرغوب داراي آمونياك بالا هستند و به مو آسیب می رسانند هم چنين انجام رنگ و لایت توسط افراد غير متخصص باعث ريزش ، پوسيدگي و آسيب هاي جدي به ساقه و ريشه مو مي شود كه در بسياري از موارد قابل بازگشت و ترميم نيست.
ما به شما سالن زیبایی مهسا یزدانفر بهترین رنگ و لایت اصفهان را معرفی می کنیم که اين افتخار را دارد، با سال ها تجربه و استفاده از بهترين مواد و برندهاي روز دنيا، هم چنین داشتن تكنيسين هاي با تجربه و رعایت اصول سلامتی و بهداشت در محیطی خاص و استثنایی، میزبان و آرزومند تجربه فراموش نشدنی شما مشتریان عزیز باشد.

بهترین رنگ و لایت اصفهان
بهترین رنگ و لایت اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *