بهترین میکاپ عروس اصفهان
بهترین میکاپ عروس اصفهان

بهترین میکاپ عروس اصفهان

بهترین میکاپ عروس اصفهان

همان طور که قبلا گفته شد میکاپ عروس در جذابیت و زیبایی چهره عروس ها تاثیر بسیار زیادی دارد پس بهتر است برای انتخاب آرایشگاه دقت کافی را به خرج دهید. سالن زیبایی مهسا یزدانفر به مدیریت سرکار خانم یزدانفر با داشتن چندین سال سابقه، بهترین میکاپ عروس اصفهان را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

چرا باید از پرایمر در آرایش استفاده شود؟

به این دلیل که زیر سازی برای هر آرایش باید انجام شود و پرایمر، پایه ی اساسی برای زیرسازی، یکدستی و ماندگاری آرایش است. ترکیبات این ماده در کرم، ژل و پودر وجود دارد. با وجود اینکه مرطوب کننده ها پوست را نرم می کنند اما پرایمر پوست را برای کرم های زیر ساز آماده می کند و پایه ای برای ماندگارتر شدن آن در طول روز خواهد بود. استفاده از نوک انگشت، یکی از بهترین روش های پخش پرایمر بر روی پوست است و اگر می خواهید برای نواحی کوچک تر پرایمر استفاده کنید بهترین ابزار استفاده از برس است. استفاده از این دو روش حالت طبیعی تری به پوست شما می دهد.
نیازی نیست پرایمر را به همه قسمت های پوست بزنید و فقط باید به قسمت های چرب یا منافذ دار پوست بزنید. پرایمر را به زیر چشم نزنید زیرا پوست زیر چشم نازک است و پرایمر باعث ماسیدن کانسیلر به دور چشم می شود. پرایمر لب، ابرو و چشم وجود دارد اما در میکاپ نیازی نیست و من پیشنهاد می کنم از پرایمر قوی استفاده شود تا آرایش ماندگاری بیشتری پیداکند. پرایمر تاثیر زیادی برای داشتن یک آرایش زیبا و بی نقص دارد هم چینین اگر می خواهید در شب عروسی خود بدرخشید و به دنبال بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان هستید که میکاپ عروس اصفهان را به صورت حرفه ای انجام دهد، ما به شما سالن زیبایی مهسا یزدانفر را معرفی می کنیم.

بهترین میکاپ عروس اصفهان
بهترین میکاپ عروس اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *