بهترین میکاپ عروس و محفلی در اصفهان
بهترین میکاپ عروس و محفلی در اصفهان

بهترین میکاپ عروس و محفلی در اصفهان در سالن زیبایی مهسا یزدانفر

بهترین میکاپ عروس و محفلی در اصفهان

سالن مهسا یزدانفر یکی از بهترین میکاپ عروس و محفلی در اصفهان است که سعی دارد با بهترین خدمات بهترین شب را برای شما عروس خانم های عزیز به ارمغان آورد.

برای عروس از چه مواد آرایشی باید استفاده شود؟

برای آرایش عروس باید از رژلب های 24 ساعته استفاده شود و از مارکی استفاده شود که لب ها را زیاد خشک نکند. اما در صورتی که لب هایتان کمی خشک شد، در مدت عروسی دو یا سه بار روی لب‌هایتان برق لب بزنید تا درخشش لب‌هایتان از بین نرود. برای آرایش چشم باید از مواد ضدآب استفاده شود که اگر سر سفره عقد احساساتی شدید یا عرق کردید نگران پایین آمدن آرایشتان نباشید.

کدام تاج‌ باید انتخاب شود؟

باید با توجه به فاصله قدی عروس و داماد بلندی و کوتاهی تاج انتخاب شود. به عنوان مثال وقتی داماد قد نسبتاً کوتاهی دارد نباید تاج عروس بلند باشد که قدش بلندتر از داماد جلوه نکند؛ به جز در نظر گرفتن قد، در انتخاب تاج باید نوع آرایش موها و اندام در نظر گرفته‌ شود.

تاج‌های کوتاه و خوابیده

کسانی که صورت کشیده ای دارند باید از این نوع تاج‌ها استفاده کنند. شینیون کلاسیک می‌تواند زیبایی شما را چند برابر کند و از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را طوری درست کند که قسمتی از موها در کناره‌های سر قرار بگیرد

استفاده از تاج گل و دیگر وسایل تزئینی

تاج گل برای هر صورتی مناسب است اما به نوع شینیون بستگی دارد تا به خوبی روی موها بنشیند؛ مدل‌هایی که به سمت پایین جمع می‌شوند بسیار با انواع شانه‌ها و سنجاق‌ها و گیره‌های تزیینی هم خوانی دارند.

تاج‌های بلند

این نوع تاج ها برای صورت‌های گرد و درشت مناسب است و بهتر است روی شینیون‌های کلاسیک و کشیده کار شوند.

تاج‌های ژله‌ای

به دلیل اینکه این مدل تاج‌ها فانتزی‌تر هستند نباید آرایش موها کلاسیک باشد. برای این مدل تاج ها باید موهایتان را شینیون باز باشد یا از مدل‌های فر و شلوغ درست شود.
اگر به دنبال بهترین گریم تخصصی عروس اصفهان هستید و می خواهید در شب عروسی خود بدرخشید، ما به شما سرکار خانم مهسا یزدانفر را معرفی می کنیم.

بهترین میکاپ عروس و محفلی در اصفهان
بهترین میکاپ عروس و محفلی در اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *