بهترین گریم تخصصی عروس اصفهان
بهترین گریم تخصصی عروس اصفهان

بهترین گریم تخصصی عروس اصفهان

بهترین گریم تخصصی عروس اصفهان

مهسا یزدانفر بهترین گریم تخصصی عروس اصفهان است که در گریم مهارت لازم را دارد، یعنی با توجه به شناخت پوست و آماده سازی پوست یک میکاپ تخصصی را انجام می دهد. در کنار میکاپ عروس از گریم تخصصی برای برطرف کردن نواقص چهره به کار می رود و ما در اینجا برای آشنایی بیشتر شما، چند نکات مهم در انتخاب رنگ سایه چشم را بیان می کنیم.
 در انتخاب رنگ سایه چشم نه تنها رنگ آن بلکه برند سایه و میزان تیرگی و روشنی ، آن نیز در انتخاب سایه نقش مهمی دارد. اجازه ندهید انتخاب‌های نامحدود شما را سر در گم کند بلکه به آن به عنوان یک فرصت ببینید تا بهترین رنگ و بافت سایه را بتوانید انتخاب کنید.
بهتر است رنگ‌های سایه چشم را متناسب با رنگ چشمانتان انتخاب کنید. اگر می‌خواهید جذاب‌تر به نظر برسید بهتر است از چند رنگ متضاد استفاده کنید.
سایه‌های اکلیلی چشم‌ها را واقعا زیبا می‌کنند، ولی آن‌ها پلک‌ها را سنگین و خطوط و چروک اطراف چشم را مشخص‌تر می‌کنند. اگر هنوز اطراف چشمتان چروک نشده است، پلکتان را سایه نزنید و کمی از اکلیل طلایی زیر ابرویتان بزنید که باعث می شود آرایش شما بسیار زیباتر شود.
رنگ‌های خاکستری و بنفش کمرنگ را می‌توان برای هر رنگ چشمی به کار برد .کسانی که رنگ چشم آبی دارند، با سایه طلایی و قهوه‌ای زیباتر می‌شوند. اگر رنگ چشم شما سبز است استفاده از رنگ‌های صورتی؛ و قهوه‌ای مناسب است و اگر رنگ چشم شما قهوه‌ای یا قهوه‌ای تیره است، سایه‌ی آبی، سبز، بادمجانی (بنفش تیره)، یا حتی یاقوتی، چشمان شما را جذاب‌تر می‌کنند.
رنگ‌های با تن جواهری برای خانم‌هایی با پوست گندمی بسیار مناسب است. اگر شما پوست و موی روشن و چشم‌های روشن دارید، رنگ‌های غلیظ مانند سبز، آبی و بنفش تیره مناسب رنگ پوست شما نیست.
برس، بهترین وسیله برای سایه زدن است. می‌توانید از دو برس استفاده کنید: یک برس متوسط برای سایه‌های بی‌رنگ و یکی دیگر برای چین و چروک. البته بهتر است از یک برس کوچک‌تر برای رنگ‌های براق و یک برس زاویه‌دار استفاده کنید.
هنگام میکاپ باید به این نکات بسیار توجه داشت و میکاپ آرتیست حرفه ای، باید با تمام حالت های مختلف گریم صورت در مدل های مختلف که در آرایش صورت عروس کاربرد دارد آشنایی داشته باشد و ما به شما سرکار خانم مهسا یزدانفر بهترین آرایشگاه زتانه اصفهان را معرفی می کنیم.

بهترین گریم تخصصی عروس اصفهان
بهترین گریم تخصصی عروس اصفهان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *