روش کار با اسفنج های آرایشی

روش کار با اسفنج های آرایشی

روش کار با اسفنج های آرایشی برای ترکیب کرم پودر

روش کار با اسفنج های آرایشی برای ترکیب کرم پودر به این ترتیب است که ابتدا اسفنج را با آب مرطوب کنید. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می توانید با استفاده از Beauty Blender مرتکب شوید استفاده از اسفنج خشک برای استفاده از محصولات آرایش و مراقبت از پوست است. قبل از استفاده ، حتماً آن را زیر شیر سینک آب مرطوب کنید تا کاملاً خیس شود این باعث می شود بافت  اسفنج از هم باز شود ، سپس اسفنج را کاملا بفشارید تا آب آ کاملا گرفته شود.

  • می توانید از آب گرم یا خنک برای مرطوب  کردن Beauty Blender استفاده کنید ، اما در صورت استفاده از آب خنک ، دوام اسفنج بیشتر می شود.
  • اگر هنگام استفاده از اسفنج خود به سینک دسترسی ندارید ، می توانید آن را با آب بطری مرطوب کنید 
  • اسفنج های استفاده از لوازم آرایشی زیبایی بسیار ظریف هستند ، بنابراین برای بیرون کشیدن آب ، اسفنج را پیچ نکنید. ممکن است به پاره شدن منجر شود .
  • بعد ازاینکه اسفنج را فشرده اید ،  آن را در یک حوله تمیز یا یک تکه دستمال کاغذی تمیز بپیچید. این به جذب آب اضافی کمک می کند.

اگر  اسفنج برای استفاده کرم پودر روی صورت به کار میبرید  تا آرایش شما کامل و بی نقص باشد  ، ممکن است متوجه شوید که در هنگام کار شروع به خشک شدن می کند. برای اطمینان از نتیجه بی عیب و نقص از مرحله های بعدی آرایش  یک اسپری آب در کنار خود داشته باشید  تا در صورت لزوم بتوانید به راحتی اسفنج را مرطوب کنید.

 

نحوه استفاده از اسفنج برای ترکیب آرایش 

اسفنج را با کرم پودر یا پنکیک آغشته کنید. برای استفاده از از اسفنج برای کرم  پایه ، کانسیلر ، رژ گونه ، هایلایتر ، پنکیک یا هر نوع آرایش صورت ، اسفنج مرطوب را درون لواز آرایش به صورت ملایم فشار دهید.  

  • برای محصولات آرایشی مانند فونداسیون ، مرطوب کننده رنگی ، کرم BB یا کانسیلر ، کمک می کند می توانید  مقداری در پشت دست خود قرار دهید و اسفنج را روی آن فشار دهید. برای بهترین نتیجه ، آرایش را مستقیماً روی پوست قرار ندهید
  • برای محصولاتی مثل کرم پودر، مقداری را درون درب آن بریزید و اسفنج را درون آن آغشته کنید.
  • برای وسایل آرایشی که در قسمتهای بزرگی از صورت از جمله فونداسیون یا پایه کرم استفاده خواهید کرد ، قسمت پهن اسفنج را داخل لوازم آرایش آغشته کنید.
  • برای آرایش که در مناطق کوچک از جمله کانسیلر در زیر چشم یا هایلایت در امتداد گونه ها استفاده می کنید ، انتهای تیز شده اسفنج را درون لوازم قرار دهید

بعد از استفاده اسفنج را بشویید. از آنجا که اسفنج زیبایی Beauty Blender بسیار جذاب است ، می تواند به راحتی باکتری ها را رشد دهد. شما می خواهید دفعه دیگر که از آن استفاده کنید تمیز باشد ، بنابراین سعی کنید پس از هر بار استفاده از آن را به طور عادت بشویید تا اطمینان حاصل کنید که در صورت نیاز همیشه آماده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *