سایه پردازی در آرایش
سایه پردازی در آرایش

سایه پردازی در آرایش

0سایه پردازی در آرایش

برای بهبود و یا تغییر ساختار چهره، شما باید اصول سایه، برجسته سازی و نحوه کار آن ها را در نورپردازی درک کنید.
تکنیک کانتور و سایه پردازی در آرایش چیست؟
کانتورینگ و سایه پردازی در واقع یک تکنیک آرایش است. شما از رنگ حدود 3 برابر تیره تر رنگ پوست خودتان استفاده کنید و به جای تن گرم و نارنجی از تکنیک تن سرد استفاده کنید. با شکل دادن / سایه زدن می توانید بخش هایی از چهره خود را کاهش دهید و صورت خود را بیشتر تعریف کنید. به عنوان مثال شما می توانید بینی خود را باریک تر و یا گونه های خود را کمی بالاتر نشان دهید.
تفاوت تکنیک سایه پردازی و برجسته سازیhighlight چیست؟
روش برجسته سازی، مخالف تکنیک سایه پردازی است و کمک می کند تا قسمت هایی از چهره شما برجسته شود. برای این تکنیک شما از یک سایه حدود 3 برابر بیشتر از رنگ پوست خود استفاده می کنید. برجسته سازی اغلب یک محصول درخشان، مانند یک سایه کرم براق است. تکنیک سایه پردازی و برجسته سازی با هم یک ترکیب عالی است.
کدام محصولات و ابزار برای سایه پردازی در آرایش نیاز دارم؟
محصولات کرم وجود دارد و هم چنین محصولات خشک(پودری) که می توانید استفاده کنید. برای مثال شما می توانید از 3 مبنای مختلف برای ایجاد یک کانتور / برجسته سازی واقعا زیبا استفاده کنید. یک رنگ تیره تر برای سایه زدن و یک رنگ سبک تر برای برجسته سازی استفاده کنید، در کل از رنگ هایی استفاده کنید که متناسب با رنگ پوستتان برای کل صورت باشد. به عنوان یک محصول خشک می توانید از سایه های مختلف چشم استفاده کنید. بهترین ابزار برای استفاده، قلم موی صاف، یک قلم مو، یک قلم مو قرمز کوتاه و برای قسمت های کوچکتر چهره شما نیاز به یک برس سایه چشم بزرگتر دارد. اطمینان حاصل کنید که لبه های زنگ های مختلف را با دقت بیشتری برای یک ظاهر طبیعی تر ترکیب کنید.
اگر می خواهید یک آرایش بدون نقص و زیبا داشته باشید، ما به شما مهسا یزدانفر بهترین آرایشگاه زنانه اصفهان را معرفی می کنیم.

سایه پردازی در آرایش
سایه پردازی در آرایش

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *