ماندگاری آرایش عروس و راه حل ها و تکنیک ها

ماندگاری آرایش عروس و پیاده سازی تکنیک ها و روش های آن بدون نیاز به تمدید مجدد

ماندگاری آرایش عروس و تکنیک های پیاده سازی

برای ماندگاری آرایش عروس در روز عروسی، روش هایی وجود دارد. انجام این روش ها و تکنیک ها باعث می شود تا دیگر نیاز به تمدید آرایش در میانه روز وجود نداشته باشد. آرایش ماندگار به وسیله گریم روی صورت به وجود می آید. موادی که برای آرایش صورت عروس استفاده می شود نیز باید با کیفیت باشد تا ماندگاری خوبی داشته باشد.

میکاپ کار عروس باید برای دوام بیشتر آرایش به نوع رنگ، فرم صورت و مزاج پوست نیز دقت کند. آرایش صورت برای هر فرد متفاوت است و باید به طور متعادل انجام شود. این کار بستگی زیادی به مهارت آرایشگر دارد.

استفاده درست از مواد آرایشی برای ماندگاری آرایش عروس

در رابطه با پوست و استفاده از کرم پودر و مواد گریم باید به این نکته اشاره کرد که از کرم پودرهای بدون چربی استفاده کرد. در صورت استفاده از کرم های پودر با درصد چربی بالا در میان جشن، آرایش صورت از بین می رود.

چند روز قبل از عروسی برای شادابی بیشتر پوست و ماندگاری آرایش عروس ، بهتر است از آب زیادی استفاده کرد. همچنین نرم کننده پوست می تواند صورت را ملایم کند. استفاده از مواد غذایی شیرین، چرب، ادویه، فست فود و… باعث کدری پوست و جوش می شود.

پاکسازی پوست قبل از انجام آرایش باعث سفت شدن پوست های افتاده، از بین رفتن جوش های صورت، شادابی و شفافی پوست می شود.

برای ماندگاری آرایش چشم بهتر است برای پشت پلک از قلم کانسیلر استفاده کرد. این کار باعث افزایش ماندگاری  آرایش عروس اصفهان  می شود. همچنین برای پوست های چرب و عدم حرکت سایه در چشم، می توان از محلول های چربی زدا استفاده کرد.

استفاده از مداد برای داخل چشم نیز برای عروس توصیه نمی شود. چرا که در صورت حساسیت، اشک چشم در صورت روان می شود و باعث ریزش آرایش چشم می شود. در آخر آرایش چشم از پودر فیکس برای دوام آرایش استفاده شود.

 

برای استفاده از رژگونه نباید از مواد چرب استفاده کرد. برای ماندگاری آرایش عروس ، رژگونه های پودری گزینه بهتری هستند. چرا که چربی پوست را از بین می برند.

همچنین آرایش لب ها نیز در آرایش عروس اهمیت قابل توجهی دارد و نباید پس از خوردن آب یا غذا از بین برود. از چند روز قبل از عروسی از مرطوب کننده های لب برای از بین رفتن خشکی لب استفاده کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *