نکات آرایشی برای عید نوروز
نکات آرایشی برای عید نوروز

نکات آرایشی برای عید نوروز

نکات آرایشی برای عید نوروز

ما در این مقاله به دلیل نزدیک شدن ایام عید می خواهیم برای شما نکات آرایشی برای عید نوروز را بیان کنیم:

انتخاب کرم پودر مناسب

در مرحله اول، انتخاب کرم پودر مناسب است و باید کرم پودری را انتخاب کنید که روشن تر از رنگ پوستتان نباشد زیرا در غیر این صورت چهره تان را بسیار مصنوعی نشان می دهد، به همین دلیل باید رنگ مشابه رنگ پوستتان را استفاده کنید و برای تست رنگ آن می توانید از گونه ی خود استفاده کنید.

استفاده درست از سایه چشم

در صورت استفاده از چند رنگ سایه چشم، بهتر است مرز آن ها مشخص نباشد و به خوبی با یک دیگر ترکیب شود تا زیبایی آن چندین برابر شود. به هیچ عنوان از خط لب تیره تر از رنگ رژ لب خود استفاده نکنید به این دلیل که چهره تان را بسیار مصنوعی نشان می دهد.

ابرو

ابرو و حالت آن بسیار بر روی چهره تاثیر دارد به گونه ای که ابرو های کشیده و بلند، جذابیتش چند برابر بیشتر از ابروهای کوتاه می باشد و ابرو خیلی پهن یا ابروی خیلی نازک، باعث از بین رفتن توجه به چشم می شود در نتیجه، حالت طبیعی ابرو ها زیباتر از حالت های دیگر می باشد.

کشیدن خط چشم مناسب با چشم

خط چشم بالا و پایین چشم تان را بسیار نزدیک به هم بکشید ولی دقت کنید چسبیده به هم نباشد، هم چنین برای چشم هایی که پلکشان افتاده است خط چشم بسیار نازک بکشید. هر چه قدر مژه مصنوعی مورد استفاده، پرپشت و سنگین باشد چشمانتان را سنگین تر می کند و این را بدانید که هر چیزی در حد طبیعی خود زیبا تر و جذاب تر می باشد.
اگر می خواهید در مجالس خود بدرخشید و به دنبال آرایشگاهی هستید که تمام نکات آرایشی را رعایت کند ما به شما سالن زیبایی مهسا یزدانفر که از بهترین آرایشگاه زنانه اصفهان و میکاپ عروس اصفهان است را معرفی می کنیم.

نکات آرایشی برای عید نوروز
نکات آرایشی برای عید نوروز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *