خط چشم
خط چشم

چگونه یک خط چشم زیبا و بی ‌نقص بکشیم؟

چگونه یک خط چشم زیبا و بی ‌نقص بکشیم؟

همیشه کشیدن خط ‌چشم در آرایش چشم، یکی از مهم ترین و سخت ترین قسمت‌ های آرایش به شمار می‌آید. مخصوصا زمانی که کمی هم عجله داشته باشیم و بخواهیم سریع‌تر، خط چشم بکشیم. خط چشم کشیدن مهارت زیادی می ‌خواهد، زیرا باید خطوطی صاف و نازک را در پشت چشم های خود کشیده و مطمئن شوید که با هم تناسب و تقارن دارند.
برای کشیدن یک خط چشم زیبا ابتدا خط چشم را بردارید و روی قسمت بالای مژه هایتان قرار دهید و شروع به کشیدن یک خط نازک از گوشه داخلی چشم هایتان کنید سپس شروع به ضخیم کردن آن از میانه راه کنید. یک خط خیلی نازک روی خط مژه‌های پایین چشم هایتان بکشید و آن را امتداد بدهید، آن خط را به سمت داخل و روی خط کشیده شده روی خط مژه بالایی امتداد دهید و یک مثلث از انتهای خط مژه پایین ترتان که شما ایجاد کرده اید، درست کنید. بهتر است خط چشم را بعد از سایه چشم بکشید. در این صورت یک خط چشم واضح و تمیز خواهید داشت. هم چنین از سایه های چشم بسیار پررنگ، بپرهیزید زیرا سیاه کردن بیش از حد چشم ها، نه تنها هیچ جذابیتی ندارد بلکه زیبایی طبیعی چشم ها را از بین می برد. بنابراین اگر می خواهید از سایه های تیره استفاده کنید، در این کار نباید اغراق کنید. بعد از آن، ریمل بزنید، اگر نگران كشيده شدن ريمل روي پلك هستين یک تکه دستمال پشت مژه ها بگذارید تا مانع کشیدن آن بر روی پلک شما شود
اگر به دنبال بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان هستید که در مجالس خود بدرخشید و یک آرایش زیبا و بی نقص داشته باشید ما به شما سالن زیبایی مهسا یزدانفر به مدیریت سرکار خانم مهسا یزدانفر را معرفی می کنیم هم چنین ایشان میکاپ عروس اصفهان را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

خط چشم
خط چشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *