کانتورینگ
کانتورینگ

کانتورینگ صورت چیست و مراحل انجام آن چگونه است؟

کانتورینگ صورت چیست و مراحل انجام آن چگونه است؟

کانتورینگ  صورت، هنر شکل دادن به صورت با استفاده از پودر یا کرم (معمولا 2 درجه تیره تر از رنگ طبیعی پوست) است. در کانتورینگ صورت، معمولا قسمت هایی مانند بینی، پیشانی، چانه و گونه را کمی تیره کرده و شکل صورت را به حالت بهتر و زیباتری تغییر می دهیم.

مراحل انجام کانتورینگ صورت:

1-برای تاکید بیشتر بر قسمت های تیره تر صورت، از کمی رژگونه و یا پنکیک برنزه در این نواحی استفاده کنید. این کار باعث جلوه هارمونیک تر و طبیعی تر این قسمت های صورت می شود. این مرحله را با استفاده از حرکات آرام برس کرم پودر انجام دهید.
2-ابتدا تمام ناحیه صورت را با استفاده از “کرم پودر فاقد چربی ” کاملا پوشش دهید . بهتر است از محصولی که یک درجه روشن تر از رنگ پوست شماست استفاده کنید.
3-رنگ روشن تر کرم کانتورینگ را با استفاده از برس کرم پودر در این نواحی صورت مانند: بالای ابروها، روی قسمت میاني پیشانی، روی بینی، استخوان های گونه، بالاتر از استخوان فک، بالای لب و روی چانه را پخش کنید و با استفاده از برس رژگونه و یا برس کرم پودر و با حرکات زیاد برس، کرم کانتورینگ را در این نواحی به خوبی و به آرامی ترکیب کنید.
4 با استفاده از رنگ تیره تر کرم کانتورینگ، خطوط اصلی چهره را مانند: زیر استخوان گونه، دو طرف استخوان فک، چانه، امتداد خط رويش مو، چین پلک، زیر لب، اطراف و زیر بینی را مشخص کنید.
5-تمام سطح صورت را با استفاده از پودر فشرده فیکس و برس کرم پودر بپوشانید. این کار باعث تثبیت کانتورینگ شما و ترکیب تمامی مراحل قبل با ظرافت بیشتر می شود.
اگر برای آرایش عروس خود به دنبال بهترین آرایشگاه زنانه در اصفهان هستید که تمام این نکات را بلد باشد و بداند چه نوع مدل کانتورینگ متناسب صورت شما است، ما به شما سالن زیبایی مهسا یزدانفر که از بهترین میکاپ عروس اصفهان است را معرفی می کنیم .

کانتورینگ صورت
کانتورینگ صورت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *