430

شینیون تخصصی عروس

شینیون عروس ظرافت و زیبای را با ما در سالن زیبایی مهسا یزدانفر تجربه کنید
431

گریم تخصصی عروس

پاکسازی تخصصی و ماساژ صورت با برترین برند دنیا
درسالن زیبایی مهسا یزدانفر
432

میکاپ حرفه ای عروس

میکاپ عروس همراه با بهترین مواد در سالن زیبایی مهسا یزدانفر برای رزرو تماس بگیرید.
گریم تخصصی عروس یعنی برای داشتن آرایشی بدون نقص و زیبا بهتر است از گریم در کنار آرایش عروس استفاده شود و گریم صورت می تواند عیب های موجود در صورت را بپوشاند و چهره تان را چندین برابر زیبا کند. گریمور فردی است که در خصوص گریم مهارت لازم را دارد، به این معنی که با توجه به شناخت پوست و آماده سازی پوست یک میکاپ تخصصی را انجام می دهد. میکاپ آرتیست حرفه ای، باید با تمام حالت های مختلف گریم صورت در مدل های مختلف که در آرایش صورت عروس کاربرد دارد، آشنایی داشته باشد و می دانیم که هر حرفه ای مزایا و معایبی دارد و از مزایای گریمورعروس می توان به درآمد بالا و متنوع و شاد بودن محیط کار نام برد و از معایب آن به ایستادن های طولانی مدت اشاره کرد و هم چنین جدید بودن و بروز بودن یک میکاپ آرتیست بسیار مهم است و همچنین گذراندن دوره های تکنیکی و تخصصی پر هزینه است.
و از کارهای که موقع آرایش نباید انجام داد:
1-استفاده از برنز کردن خیلی زیاد: یکی از اشتباهات متداول در آرایشگری این است که بسیار برنزه می کنند، شما به مجلات تبلیغاتی و یا ستاره های سینما کار نداشته باشید آنها برای موقعیت خاص آرایش های متفاوتی را برای خود دارند.
2-برس کثیف : استفاده از اسفنج های شسته نشده، برس های کثیف، همگی از موارد اشتباه در آرایشگری و گریم است، قبل از استفاده از برس و …. باید حتما آن را با پاک کننده های فوری و یا شامپو بشورید و آنها را تمیز کنید.
3- استفاده از کانسیلر اشتباه: یکی از اشتباهات متداول در آرایش استفاده از کانسیلر اشتباه در زیر چشم است. زمانی که می خواهید تیرگی ها را بپوشانید باید از رنگ های با تن رنگ آبی و صورتی استفاده کنید.
4-استفاده بیش از حد از کرم پودر: استفاده زیاد از کرم پودر باعث می شود که در طول روز چهره تان مسن تر به نظر بیاد و چربی پوست نیز بیشتر شو. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است از پدهایی استفاده شود که چربی پوست را جذب خود کند.ما به شما بهترین گریم تخصصی عروس اصفهان و میکاپ عروس اصفهان، مهسا یزدانفر را معرفی می کنیم.